Bağış İade Koşulları - Yetimler Vakfı
  1. Bağışçı bağış yaptıktan sonra 7 gün içerisinde yaptığı bağışın bilgisi dışında yapıldığını ispatlarsa iade talebinde bulunabilir.
  2.  Bağışçı bağış yaptıktan sonra 7 gün içerisinde göndermek istediği miktar yerine sehven hesapta bulunan tüm parayı gönderdiğini ispatlarsa iade talebinde bulunabilir. Cayma hakkı süresi bağışın hesaba gönderildiği gün başlar.
  3. 385 sayılı Vergi Usul Kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için bağışçının bağış yaptığına dair dekontu dilekçesi ile birlikte Vakfımızın [email protected] mail adresine göndermesi gerekmektedir. Dekontu dilekçenin aslı ile birlikte vakıf merkezine posta yolu ile göndermesi gerekmektedir.
  4. Cayma bildiriminin Vakfımıza  ulaşmasından itibaren en geç 10 iş günü içerisinde dönüş yapılır. İade masraf işlemleri bağışçının sorumluluğundadır.
  5. İade talebine onay verilmesinin ardından, iade işlemi başlatılır ve bağışın tazmini bağışçının kredi kartına/hesabına yapılır. Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın sorumluluğundadır.
  6. Ürün iadeleri ile ilgili işlemlerde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında kanun ile belirlenen hak ve sorumluluklar bağışçı ve vakıf tarafından yerine getirilir.
  7. Vakfımızın iptal ve iade koşullarına dair değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda, değişiklik yapıldığı tarihten itibaren yeni koşullar geçerli olacaktır.

Yetimlerin Hamisi

İletişime Geçmek için Bizi Arayın ya da Ziyaret Edin

+[90] 549 540 29 21

Peyas Mh. Selahaddin Eyyübi Blv. Orbi Apt. altı, No: 29 Kayapınar/DİYARBAKIR

Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz

© 2021 – Yetimler Vakfı. Tüm Hakları Saklıdır.

Designed by Strateji Bilişim